Hakkımızda

Parazula bir Erpa Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. markasıdır. ErpaPay (Erpa Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.); Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 22.08.2019 tarih ve 8508 sayılı kararı ile Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşu olarak faaliyet izni almış olan bir ödeme ve elektronik para kuruluşudur.

ErpaPay, sahip olduğu faaliyet izni vasıtasıyla sunmuş olduğu tüm hizmetleri 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun uyarınca Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası gözetimi ve denetimi altında gerçekleştirmektedir.

Kullanıcılarına sanal POS, sanal cüzdan, fatura ödeme, ön ödemeli kartlar ve uluslararası para transferi hizmetleri sunmakta olan ErpaPay, uluslararası yüksek güvenlik standardı olan PCIDSS sertifikasına sahiptir

Parazula, sahip olduğu lisans çerçevesinde kullanıcılara dünya genelinde 7 gün 24 güvenli bir şekilde alışveriş yapma, para gönderip alma ve bütçe yönetimi imkanı sunan elektronik cüzdan uygulamasıdır.